Zarabiaj więcej z OtoStolik

Rezerwacje online to więcej zadowolonych gości i oszczędność czasu personelu w Twojej restauracji

Wypróbuj teraz Dowiedz się więcej

Dowiedz się jak zarobić więcej z OtoStolik

Codziennie nowi goście

Otrzymujesz nowe źródło pozyskiwania klientów oraz tworzysz obraz nowoczesnego lokalu odpowiadającego na potrzeby klientów, którzy mogą szybko i wygodnie zarezerwować stolik o dowolnej porze, oszczędzając czas swój i personelu.

Szybsza obsługa klienta

Proces rezerwacji realizowany po stronie usługi OtoStolik pozwala odciążyć personel restauracji. Obsługa może skupić się na gościach czy porządku w lokalu, zamiast odbierać telefony i notować informacje w niejednokrotnie głośnym otoczeniu.

Dbamy o Twój interes

Dbamy o to, żeby goście, których plany uległy zmianie, anulowali rezerwację wcześniej. Dzięki temu stoliki w Twojej restauracji będą mogły służyć innym gościom.

Wypróbuj już teraz z gwarancją satysfakcji!*

Wypróbuj teraz

Zastanawiasz się jak to działa?

Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu

Przyjmujemy automatyczne rezerwacje ze źródeł takich jak strona na Facebooku, Messenger lub Google Maps, odciążając Ciebie lub zespół. Jednocześnie pozwalamy na łatwe i wygodne zarządzanie nimi w jednym miejscu.

System dopasowany do Ciebie

Długość rezerwacji, minimalne wyprzedzenie dla rezerwacji online, święta oraz dni wolne - to wszystko możesz ustawić według potrzeb Twojej restauracji dzięki elastycznej konfiguracji systemu.

OtoStolik pracuje 24/7, Ty już nie musisz

To proste. Zdefiniuj liczbę dostępnych miejsc i skup się na biznesie - system zadba o optymalne wykorzystanie dostępnych miejsc. Zapomnij o papierowych księgach, ręcznym potwierdzaniu rezerwacji i mozolnym szukaniu wolnych terminów dla gości - system zrobi to za Ciebie, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jednocześnie zadbasz o zasoby naturalne, zużywając mniej papieru.

Wypróbuj teraz
Wczyuję stronę...